Priemonės nuo celiulito, sauso masažo šepetys
  • Priemonės nuo celiulito, sauso masažo šepetys
  • Priemonės nuo celiulito, sauso masažo šepetys

SAUSO MASAŽO ŠEPETYS

22,85 €

Letique sauso masažšepetys. Korpusas pagamintas iš natūralaus, gerai nušlifuoto buko. Šepečio šereliai pagaminti iš natūralaus Tampiko (kaktuso) pluošto. 

Efektyviai kovoja su celiulito požymiais ir vadinamuoju „apelsino žievelės“ efektu. Šepetys pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl tarnaus jums ilgai.

Kiekis

POVEIKIS

Sausas masažas šepečiu gerina kraujotaką ir limfos apykaitą, šalina šlakus ir toksinus. Dėl to atkuriamas vandens ir druskų balansas, nebelieka pabrinkimo, sumažėja celiulito požymių. Be to, atliekant masažą šepečiu nušveičiamos nebegyvos odos ląstelės – padidėja epidermio elastingumas. Oda tampa gyvybingesnė, švytinti ir atrodo lyg būtų patempta.

NAUDOJIMAS

Masažą būtina atlikti prieš maudantis duše. Stebėkite, kad drėgmės nepatektų ant šepečio korpuso. Masažuokite odą iš apačios į viršų limfos tekėjimo linijomis. Šveiskite odą intensyviai su nedideliu spaudimu. Jeigu po masažo atsiranda stiprus peršėjimas ir (arba) raudonos dėmės, atlikdami kitą procedūrą mažiau spauskite. Iš pradžių sukamaisiais judesiais masažuokite kojas, klubus ir sėdmenis, po to kilkite aukštyn. Nugaros srityje masažuokite iš apačios į viršų nuo juosmens menčių link. Pilvo srityje spaudimą sumažinkite. Masažo trukmė – nuo 10 iki 15 minučių. Po masažo rekomenduojamas kontrastinis dušas poveikis bus pastebimesnis. Nuplovus visas atsisluoksniavusias odos daleles galite tepti Letique priemones, kurias naudojate. Masažą rekomenduojama atlikti 3–4 kartus per savaitę.

Svarbu. Stebėkite, kad drėgmės nepatektų ant šepečio korpuso. Naudokite išimtinai sausam masažui atlikti.

Kontraindikacijos. Nenaudokite šepečio, jei sergate sudėtingomis odos ligų (įskaitant ir kraujagyslių ligas) formomis, taip pat atvirų odos pažeidimų vietose.

DBR

INFO

Kilmės šalis
Rusija
Kiekis
39*9 CM

LETIQUE