Anticeliulitinė priemonė, lieknėjimui skirtas purškiklis
  • Anticeliulitinė priemonė, lieknėjimui skirtas purškiklis

ŠALDANTIS LIEKNĖJIMUI SKIRTAS PURŠKIKLIS SLIM SPRAY, 150 ml

22,85 €

Intensyviai veikiantis natūralaus mentolio kvapo purškiklis. Ideali palaikanti priemonė tarp įvyniojimo kursų. Sustiprina ir prailgina įvyniojimo poveikį.

Kiekis

PAGRINDINIS POVEIKIS:

• Dėl sudėtyje esančių mikrocirkuliaciją ir lipolizės procesą aktyvinančių komponentų (jūros dumblių ekstrakto, alijošiaus, mentolio, kofeino, vitamino B3, alantoino) purškiklis gerina figūros kontūrus, kovoja su celiulitu, riebalų sankaupomis.

• Padeda grąžinti odos stangrumą, stiprina ją, naikina audinių paburkimus ir skysčių sankaupas.

• Pasižymi ilgo veikimo poveikiu, yra puiki palaikančioji priemonė tarp įvyniojimo kursų, taip pat sustiprina ir prailgina procedūros poveikį.

Pasižymi lengvu šaldančiu poveikiu ir šviežiu mentolio aromatu.

NAUDOJIMAS:

išpurškite purškikliu visą kūną, venkite krūtinės srities, nenuplaukite. Purškite vieną–du kartus per dieną ne mažiau kaip 15 dienų. Galima naudoti kaip atskirą priemonę kaitaliojant su serumu ALGAE SERUM arba kartu su LETIQUE šveitikliu ir įvyniojimu.

REZULTATAS:

Grakštūs kūno kontūrai be perteklinio skysčio, lygi, stangri oda be celiulito.

ATSARGUMO PRIEMONĖS:

Nepurskite ant pažeistos odos. Priemonei patekus į akis, praplaukite

KONTRAINDIKACIJOS:

Individualus sudedamųjų dalių netoleravimas. Dėl naudojimo neštumo ir žindymo laikotarpiu rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

SUDĖTIS

Aqua, Plankton Extract, Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Menthol, Caffein, Allantoin, Fucus Vesiculosus Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Sodium Ascorbate, Nicotinamide, Salicylic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Didecyldimonium Chloride, Glycolic Acid, Parfum, EDTA.

CAS

LETIQUE