• -3,55 €
  • Rinkinys
  • - 3,55 €

KARŠTAS ANTICELIULITINIS KOMPLEKSAS (KAVOS)

34,45 €
38,00 €

Vietoje

Efektyvus kompleksas kovai su celiulitu ir vadinamuoju „apelsino žievelės“ efektu. Itin suaktyvina kraujo apytaką, sušildo odos paviršių, skatina šlakų ir toksinų šalinimą iš organizmo. Komplekso sudėtyje esantys eteriniai aliejai prasiskverbia giliai į odą, atkuria jos elastingumą ir skatina regeneracijos procesus.

Šioje pakuotėje yra

Kiekis

POVEIKIS

 Karštas anticeliulitinis kompleksas praplečia kraujagysles, suaktyvina kraujotaką, panaikina pabrinkimus. Per atsivėrusias poras vyksta dviguba apykaita – mikroelementai, vitaminai, aktyviosios medžiagos ir mineralai giliai prasiskverbia į odą, o per atsivėrusias poras į paviršių pašalinami šlakai ir toksinai. Skatinamas lipolizės procesas, išlaisvinamos ir atpalaiduojamos fibrozinės riebalinio audinio pertvaros, tai pat normalizuojama medžiagų apykaita. Šilumos efektas sukuriamas suaktyvinant kraujotaką. Kovoja su celiulitu, atkuria odos stangrumą (oda tampa lygi), valo organizmą ląstelių lygmenyje, praturtina ją vitaminais ir mineralais. Negalima naudoti sergant varikoziniu venų išsiplėtimu.

KONTRAINDIKACIJOS 

Individualus sudedamųjų dalių netoleravimas. Priemonės nenaudokite, jeigu esate nėščia, maitinate krūtimi, sergate aukšto lygio hipertonija, tromboflebitu, esant ūmioms kepenų ir inkstų patologijoms, sergate onkologinėmis ligomis, turite temperatūros, ligų paūmėjimo laikotarpiu, sergate odos ligomis, egzema, atopiniu dermatitu, ūmiais mažojo dubens organų uždegimais, endometrioze, varikoziniu venų išsiplėtimu su venų vožtuvų defektais, sunkiomis širdies ir kraujagyslių ligomis, turite odos navikų

LETIQUE
KŠKI

INFO

Kilmės šalis
Rusija

LETIQUE