• -3,55 €
  • Rinkinys
  • - 3,55 €

ŠALTAS ANTICELIULITINIS RINKINYS

34,45 €
38,00 €

Vietoje

Švelnus anticeliulitinis rinkinys švelniai valo odą ir padeda atsikratyti strijų. Komplekso sudėtyje esantys eteriniai aliejai giliai prasiskverbia į odą, atkuria stangrumą ir suteikia jai sveiko švytėjimo. Panaudojus, maloniai vėsina odą, suteikia lengvumo jausmą.

Šioje pakuotėje yra

Kiekis

POVEIKIS

Šaltas anticeliulitinis rinkinys skatina kapiliarų ir kraujagyslių susitraukimą, normalizuoja kraujotaką, panaikina pabrinkimus, gerina limfinės sistemos veiklą (vyksta limfodrenažas), didina odos tonusą ir padeda deginti poodinius riebalus. Šaltasis rinkinys rekomenduojamas kaip konkrečios vietos procedūra, t. y. atliekamas probleminėse kūno vietose. Tinka ir sergant varikoziniu venų išsiplėtimu.

KONTRAINDIKACIJOS

Individualus sudedamųjų dalių netoleravimas. Priemonės nenaudokite, jeigu sergate aukšto lygio hipertonija, tromboflebitu, esant ūmioms kepenų ir inkstų patologijoms, sergate onkologinėmis ligomis, turite temperatūros, ligų paūmėjimo laikotarpiu, sergate odos ligomis, egzema, atopiniu dermatitu, ūmiais mažojo dubens organų uždegimais, endometrioze, varikoziniu venų išsiplėtimu su venų vožtuvų defektais, sunkiomis širdies ir kraujagyslių ligomis, turite odos navikų. Dėl naudojimo neštumo ir žindymo laikotarpiu rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

LETIQUE
KSO

INFO

Kilmės šalis
Rusija

LETIQUE