• -3,75 €
  • Rinkinys
  • - 3,75 €

ANTICELIULITINIS KOMPLEKSAS (SU KAKAVINIU ŠVEITIKLIU)

52,50 €
56,25 €

Vietoje

Intensyvaus poveikio priemonės, skirtos kovoti su celiulitu ir pagerinti odos kokybę. Valo ir atnaujina odą, naikina strijas ir matomus celiulito pėdsakus. Skatina kraujotaką ir limfodrenažą, naikina celiulito požymius iš vidaus ir šalina toksinus iš organizmo. Taip pat skatina regeneracijos procesus – oda tampa stangri ir elastinga.

Šioje pakuotėje yra

Kiekis

POVEIKIS

 Anticeliulitinis kompleksas veikia keliomis kryptimis, efektyviai sprendžia ne tik matomų celiulito požymių problemą, bet ir naikina jo atsiradimo priežastis. Šveitiklis nuvalo odą, naikina strijas ir skatina kraujotaką. Dėl įvyniojimo metu susidarančio „šiltnamio efekto“ aktyviosios medžiagos prasiskverbia į gilius odos sluoksnius, naikina riebalų sankaupas ir šalina šlakus bei toksinus iš epidermio ląstelių. Natūralūs aliejai jaunina ir tonizuoja odą, kartu maitina ją iš vidaus. Aktyviųjų medžiagų, natūralių aliejų ir vitaminų derinys atnaujina odos paviršiaus struktūrą, jaunina ir tonizuoja odą.

NAUDOJIMAS 

Iš pradžių naudojame šveitiklį, po to atliekame masažą su aliejumi, o kai aliejus įsigeria – tepame apvyniojimo priemonę.

KONTRAINDIKACIJOS 

Individualus sudedamųjų dalių netoleravimas. Priemonės nenaudokite, jeigu esate nėščia, maitinate krūtimi, sergate aukšto lygio hipertonija, tromboflebitu, esant ūmioms kepenų ir inkstų patologijoms, sergate onkologinėmis ligomis, turite temperatūros, ligų paūmėjimo laikotarpiu, sergate odos ligomis, egzema, atopiniu dermatitu, ūmiais mažojo dubens organų uždegimais, endometrioze, varikoziniu venų išsiplėtimu su venų vožtuvų defektais, sunkiomis širdies ir kraujagyslių ligomis, turite odos navikų

LETIQUE
AKIK

INFO

Kilmės šalis
Rusija

LETIQUE