• ALGINATINĖ STANGRINAMOJI KAUKĖ SU MALPIGIJŲ EKSTRAKTU

ALGINATINĖ STANGRINAMOJI KAUKĖ SU MALPIGIJŲ EKSTRAKTU, 100 gr

19,00 €

Kaukės sudėtyje yra natūralaus malpigijų ekstrakto.

Kaukė tinka visiems odos tipams. Dėl unikalių alginatų savybių kaukė sutraukia poras, tvirtina ir patempia odą, praturtina ją deguonimi. Be to, ji lygina raukšles, padeda sumažinti paburkimus ir veido ovalui suteikia tikslumo ir išraiškingumo. Natūralus malpigijų ekstraktas skatina kolageno gamybą odos ląstelėse ir regeneracijos procesus.

Kiekis

POVEIKIS

Alginatinės stangrinamosios kaukės su malpigijų ekstraktu sudėtyje yra natūralių alginatų – medžiagų, išskiriamų iš jūros dumblių. Jie užtikrina odos drėgmės balansą, didina jos tonusą, stangrumą ir elastingumą. Kaukė užtikrina stangrinamąjį poveikį akimirksniu: oda patempiama, raukšlės išlyginamos, veido kontūras įgyja tikslumo. Be to, kaukė atgaivina veido spalvą, grąžina jai lygų toną ir sveiką švytėjimą, suderina riebalinių liaukų darbą, slopina uždegimus ir ramina odą.

Natūralus malpigijų ekstraktas pasižymi aiškiai išreikštu antioksidantiniu poveikiu, aprūpina odą vitaminu C ir naudingais mikroelementais. Jie intensyviai drėkina ir atgaivina odą, taip pat kovoja su nuovargio ir senėjimo požymiais.

NAUDOJIMAS

25 g miltelių ištirpdyti 75 ml šalto, ne aukštesnės kaip 20 °C temperatūros, vandenyje. Išmaišykite alginatinę kaukę iki tirštos grietinės konsistencijos ir greitai užtepkite 2–3 mm sluoksniu. Po 30 minučių nuimkite kaukę vienu judesiu iš apačios į viršų. Rekomenduojama naudoti visą kursą.

KONTRAINDIKACIJOS 

Individualus sudedamųjų dalių netoleravimas.

SUDĖTIS

Sodium alginate, Solum Diatomeae, Calcium Sulfate, Sodium Pyrophosphate, Malpighia punicifolia (acerola) fruit extract.

LETIQUE
ASM

INFO

Kilmės šalis
Rusija
Kiekis
150 ml

LETIQUE

Jums gali patikti