• ALGINATINĖ JAUNINAMOJI KAUKĖ

ALGINATINĖ JAUNINAMOJI KAUKĖ, 100 gr

19,00 €

Kaukės sudėtyje yra vitamino C, jūros kolageno, mikroelementų.

Alginatai atstato odos drėgmės trūkumą ir išlaiko ją giliuose epidermio sluoksniuose. Jūros kolagenas lėtina senėjimo procesus, lygina raukšles ir patempia odą. Vitaminas C gerina veido spalvą ir atgaivina odą, naikina nuovargio pėdsakus ir senėjimo požymius. Panaudojus kaukę odos būklė pastebimai pagerėja, ji tampa lygi ir elastinga.

Kiekis

POVEIKIS

Alginatinė jauninamoji kaukė efektyviai kovoja su senėjimo požymiais, atgaivina veido spalvą – oda įgyja sveiką išvaizdą ir švytėjimą. Vitaminas C stiprina apsaugines epidermio funkcijas ir neutralizuoja neigiamą aplinkos poveikį, išlygina veido toną ir pagreitina odos ląstelių atsinaujinimą. Jūros kolagenas savo struktūra labai artimas žmogaus kolagenui, todėl puikiai pasisavinamas ląstelių lygmenyje. Jis išlygina odos reljefą, koreguoja veido ovalą ir naikina net aiškiai matomas raukšles, grąžina odai jaunystę, šviežumą ir stangrumą. Be to, jis šalina iš organizmo toksinus ir giliai drėkina odą. Rezultatas pastebimas jau po pirmojo kaukės panaudojimo – oda tampa švytinti ir patempta.

NAUDOJIMAS

25 g miltelių ištirpdyti 75 ml šalto, ne aukštesnės kaip 20 °C temperatūros, vandenyje. Išmaišykite alginatinę kaukę iki tirštos grietinės konsistencijos ir greitai užtepkite 2–3 mm sluoksniu. Po 30 minučių nuimkite kaukę vienu judesiu iš apačios į viršų. Rekomenduojama naudoti visą kursą.

KONTRAINDIKACIJOS 

Individualus sudedamųjų dalių netoleravimas.

SUDĖTIS

Solum Diatomeae, Sodium alginate, Calcium Sulfate, Sodium Pyrophosphate, Ascorbic Acid, Soluble Collagen, Tocoferol Acetate, Niacinamide.

LETIQUE
AJk

INFO

Kilmės šalis
Rusija
Kiekis
100 gr

LETIQUE

Jums gali patikti