• ALGINATINĖ KRIO-KAUKĖ SU SPIRULINA IR MENTOLIU

ALGINATINĖ KRIO-KAUKĖ SU SPIRULINA IR MENTOLIU, 100 gr

19,00 €

Kaukės sudėtyje yra spirulinos ekstrakto, mentolio.

Spirulinos ekstraktas sintezuoja ląstelėse kolageno skaidulas ir išsaugo odos stangrumą, saugo ją nuo neigiamo aplinkos poveikio ir skatina ląstelių regeneraciją. Mentolis atgaivina odą ir išlygina jos spalvą, koreguoja veido ovalą, normalizuoja odos riebalų gamybą ir sutraukia poras. Efektyviai kovoja su uždegimais. Panaudojus kaukę oda patempiama, atrodo pailsėjusi ir švytinti.

Kiekis

POVEIKIS

Alginatinė krio-kaukė ideliai tinka norint pašalinti veido nuovargio pėdsakus ir suteikti odai sveiką pailsėjusios odos išvaizdą. Spirulinos ekstraktas praturtina odą vitaminais, amino rūgštimis ir mineralinėmis medžiagomis. Jis išlygina raukšleles ir giliai drėkina odą, grąžina jai tonusą ir lygumą.

Spirulina taip pat skatina regeneracijos procesus ir stabdo senėjimą, naikina sudirgimą ir atkuria pažeistą odą. Mentolis pasižymi antiseptiniu ir baktericidiniu poveikiu, todėl efektyviai valo odą – šalina uždegimus ir aknę. Be to, jis sutraukia kapiliarus ir gerina kraujotaką – odos ląstelės atjaunėja ir tampa sveikesnės.

NAUDOJIMAS

25 g miltelių ištirpdyti 75 ml šalto, ne aukštesnės kaip 20 °C temperatūros, vandenyje. Išmaišykite alginatinę kaukę iki tirštos grietinės konsistencijos ir greitai užtepkite 2–3 mm sluoksniu. Po 30 minučių nuimkite kaukę vienu judesiu iš apačios į viršų. Rekomenduojama naudoti visą kursą.

KONTRAINDIKACIJOS 

Individualus sudedamųjų dalių netoleravimas.

SUDĖTIS

Solum Diatomeae, Sodium alginate, Calcium Sulfate, Sodium Pyrophosphate, Spirulina Platensis Extract, Menthol.

LETIQUE
AKS

INFO

Kilmės šalis
Rusija
Kiekis
100 gr

LETIQUE

Jums gali patikti